Drink Servis, odvoz vozu

Také nabízíme stále populárnější službu DRINK SERVIS (drink and drive, želva ...) Nevíte o co jde? Představte si například následující situaci: jedete svým osobním vozem někam do restaurace a potkáte starého známého... Rád by si s Vámi dal jedno pivko nebo panáka, ale vy řešíte problém s alkoholem za volantem... Žádný problém je tady TAXI Příbram a naše služba Drink Servis. Stačí jen zavolat a my vyzvedneme Vás i Vaše vozidlo a odvezeme jej pod Vaší kontrolou až k Vám domů.

doporučuje 10 z 10ti policajtů

Pili jste, nebo jste unavení řídit?

Není důvod riskovat body a velkou pokutu za alkohol za volantem, nebo v horším případě nehodu... Cena za službu drink servis je srovnatelná s cenou taxi a neriskujte zbytečně řidičský průkaz, nebo dokonce vlastní či cizí život!

Nechcete nechat zaparkované auto na opačné straně města, nebo vzdáleném místě, kde váš vůz nemáte pod kontrolou přes noc?

Zanecháním vozu na nechráněném místě se vystavujete riziku vandalismu, krádeže, pokuty, nebo odtažení vozu. A stejně se budete muset dopravit od auta domů a druhý den zase zpět k autu. Užijte si večer a poté se nechte odvézt vlastním vozem až domů. Jiná varianta se Vám může podstatně prodražit, ve srovnání s pokutou za řízení pod vlivem, je cena drink taxi zanedbatelná.

Vaše auto bude v nejlepších rukách našich řidičů, kteří Vás vyzvednou i s Vašim vozem a bezpečně Vás dopraví až domů.

VY SE BAVÍTE, MY ŘÍDÍME :-)


Cena 30Kč za ujetý km + nástupní sazba 30Kč.
Více inforamcí na tel 608 111 001.Centrum Riviera Solenice   optimalizace PageRank.cz   Portály měst - informační portály více než 250 vybraných měst České republiky