business class

NON-STOP TAXI Příbram

Přepravíme Vás i vašeho domácího mazlíčka. Naši řidiči rádi pomohou starším nebo hedicapovaným zákazníkům. Pro stálé zákazníky nabízíme věrnostní program.

Doprava osob

Disponujeme těmito nekuřáckými vozy Mercedes-Benz třídy E kombi v barvě pastelové a stříbrné, s koženým interiérem, dvouzónovou klimatizací, prostorným zavazadlovým prostorem. Dále jsou k dispozici mikrobusy Mercedes Benz Vito. Vaškeré naše vozy jsou vybaveny navigací, nově i volně přístupným WiFi Internetem. (Data jsou standardně dostupná pouze na území ČR) Naše vozidla jsou vybavena těmito bezpečnostnímy systémy SRS, ETR, BAS, ABS, ESP, ETS, ADS, ASR.

Služby

  • Ceny přepravy jsou sestavovány individualně. Rádi bychom splnili všechna přání zákazníka a zároveň se přizpůsobili jeho finančním možnostem. Stálým klientům nabízíme slevy. Pro firmy lze platba převodem.
  • Při využití zpáteční cesty 50% sleva.
  • Po dobu jízdy v našich vozech, můžete zcela zdarma využít WiFi připojení k Internetu.

 

Vícemístná přeprava, Mikrobus 8+1

Nově nabízíme našim zákazníkům možnost vícemístné přepravy až 8 osob najednou, našími devítimístnými mikrobusy Mercedes Benz Vito, vybaveným klimatizací a nezávislým topením.

SellingTrans

SellingTrans spol. s r.o.

Více o mikrobusové dopravě se dovíte na stránkách naší sesterské společnosti.

www.mikrobusy-pribram.czCentrum Riviera Solenice   optimalizace PageRank.cz   Portály měst - informační portály více než 250 vybraných měst České republiky